O ženách

Autor: Ondrej Pazera | 22.5.2011 o 14:41 | (upravené 22.5.2011 o 15:15) Karma článku: 8,06 | Prečítané:  1645x

Ste našou múzou, ale zároveň aj katom, rozorvete naše srdcia na množstvo drobných kúskov aby ste v nich znova mohli zasiať lásku a rozpáliť vášeň. Prázdno duše znova meníte na cit. Ste našim vetrom v plachtách, ktorý nás dynamicky ženie vpred, máte však silu potopiť aj nezničiteľný koráb s tým najstatočnejším kapitánom na svete.  Dávate nám silu, chuť do života no zároveň ju dokážete zadupať do blata, zahrabať do ničoty pochmúrnych dní a nekonečného zabúdania. Každý deň s vami balansujeme na hrane lásky a nenávisti. Zaťaté päste nám otvárate v dlaň a vštepujete do nás mier.

Vaše oči sú hlboké a často sa v nich strácame, často nedokážeme nájsť tie správne cestičky k vašim túžbam. Tie hlboké oči nás potom skropia slaným nešťastím, jeho kvapky spaľujú a obmäkčujú naše nezlomiteľné zásady. Prudko s nimi trasú ako víchrica, ktorá búši do korún stromov. Vďakou za nájdenie tej správnej cestičky nám letmo posielate krásny úškľabok pier zvaný úsmev. Je ako malý zázrak, ako keď slnko zapadá a nešikovne rozleje oranžovú farbu po celej oblohe, z posledných síl sa snaží ešte spoza hôr zazrieť svet a párom tenkých lúčov nám dáva svoje Zbohom.

Túžime jemne kúsať do vašich pier, lesknú sa v rôznych odtieňoch ružovej, červenej, fialovej, hnedej ba aj čiernej. Lákajú nás ako muchy na lep a vedomí si nastavenej pasce, radi padáme do ich zajatia. Plávame po nich jazykom, presviedčame sa o ich zmyselnosti každým dotykom, každou ich krivkou. Radi dýchame vôňu vašich vlasov, užívame si ju každým nádychom a nechávame ju doznievať v každej bunke svojich pľúc. Je svieža, ovocná, niekedy sladká a kvetinová. Vaše vlasy nás šteklia na perách, na nose a svojou neposlušnosťou nám dávajú o sebe neustále vedieť. Sú buď zlaté, hrdzavé, tmavé, stáčajú sa do vĺn alebo sú rovné ako pokojná nočná hladina jazera. Všetky sú nádherné, radi sa do nich zapletáme prstami, radi skúmame ich pružnosť a jemnosť.

Vo vánku dlhých mihalníc, zaháňate zlé sny, hlávku zabárate do našich ramien a zaspávate. Túlite sa k nám a dovolíte nám vychutnať si mäkkosť vašich pŕs, zacítiť tlkot srdca a nabažiť sa výletmi prstov po vašej jemnej pokožke. Periny sa noc čo noc s chuti napíjajú vašou vôňou, ktorá tam zostáva dlho aj potom čo miznete vo dverách a posielate malý bozk na rozlúčku. Dúfame, že čoskoro sa v nich opäť zjavíte aj s ostýchavým ospravedlnením kvôli zabudnutým kľúčom, a darujete nám ešte posledný úsmev.

Milujeme vás také aké ste. Ste našimi láskami, v ktorých hľadáme zmysel bytia, ste našimi matkami čo darovali nám život. Ste našimi sestrami čo sa prizerali na naše pubertálne bláznovstvá. Bez vás by sa táto točiaca masa uprostred vesmíru zastavila, padli by opony a život by nabral iba odtieň šedej. Boh by to zabalil a šiel preč...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Všetci Bielorusi vrátane mňa sa boja vojny s Ruskom

Naša dotovaná diktatúra sa blíži k svojmu koncu.

DOMOV

Šéf Rady RTVS: Miku sme si nezavolali pre politické tlaky

Gallo za zasadnutím podozrenia o ovplyvňovaní nevidí.

EKONOMIKA

Diaľnica na Trnavu sa môže rozšíriť na osem pruhov

Definitívne riešenie povie minister dopravy.


Už ste čítali?