Podstatné je, že si

Autor: Ondrej Pazera | 12.5.2011 o 17:36 | (upravené 12.5.2011 o 17:50) Karma článku: 7,31 | Prečítané:  1360x

Ahoj Zuzana. Vlastne ani neviem či sa voláš Zuzana. Možno, že tvojím menom je Lenka, Monika, Simona, Ivana alebo máš mnoho ďalších mien. Podstatné je že si.

Píšem ti krátky list, ale ty také miluješ. Máš rada pár slov, ale musia mať váhu. V tých pár vetách musí byť ukrytý celý svet. Náruživo sa vnáraš do slov a tancuješ medzi riadkami. Za každou bodkou sa jemne usmeješ a vždy keď to robievaš si strašne roztomilá. Keď dočítaš môj list večne váham či budeš plakať alebo na tvári vyčaríš ten nádherný úsmev. Aj keď slzy zmočia tvoje líca, pritúliš sa ku mne a ja ťa objímem tak silno, že každý nový nádych až bolí. Veď mi to aj stále pripomínaš aby som ťa silno objal. Čím silnejšie tým lepšie.

Nemusím vravieť nič, všetko mi čítaš z očí a poznáš každý môj pohyb, nehneváš sa keď hodiny nič nevravím. Vždy sa vieš usmiať v pravú chvíľu a vieš sa tešiť z našich úspechov, no keď je to potrebné vieš povedať aj: „neboj láska, to bude fajn“.  Máš tisícku rôznych úsmevov a je ťažké rozhodnúť sa, ktorý je ten najkrajší pretože všetky sú úžasné a jedinečné. Najrozkošnejšia si keď ma chceš rozosmiať a skúšaš grimasu za grimasou.

Sedávaš v tráve, trháš si lúčne kvety a tešíš sa z každého nového dňa. So zatvorenými očami hľadíš k slnku  a nechávaš lúče zohrievať tvoju tvár, usmievaš sa ale oči neotvoríš, pretože snívaš. Rozprávaš mi všetko pekné čo si zažila, aj čo zažiť ešte chceš. Nikdy si mi neklamala a nerada sa hádaš. Vždy keď po niečom túžiš a ja nie a nie to splniť, vykúzliš tie smutné očká a v momente strácam kontrolu nad samým sebou. Keď splním tvoje prianie, zasypeš moju tvár tisíckou malých božtekov a tešíš sa ako dieťa.

Si sama sebou, na nič sa nehráš a miluješ život. Si krehká no zároveň aj silná. Len z tvojich úst znejú slová “ľúbim ťa” ako pravda. Neplytváš nimi aj keď viem, že ich vyslovuješ každým pohľadom, každým bozkom a úsmevom. Rada sa miluješ a keď cítim tvoj vzrušený dych na krku viem, že túžiš po rozkoši. Ladnými pohybmi hľadáš tú správnu polohu a celá sa mi odovzdáš. Miluješ keď ťa si na teba ľahnem a ty sa zaprieš do mojich ramien, si úplne bezbranná ale šťastná.

Si vzdialená tisíce kilometrov a možno mi hľadíš priamo do okien. Podstatné je, že si. Dúfam, že osud raz prepojí naše cesty a ja ti budem môcť tento list prečítať.

Prajem ti nádherný deň a dúfam, že sa čoskoro uvidíme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Všetci Bielorusi vrátane mňa sa boja vojny s Ruskom

Naša dotovaná diktatúra sa blíži k svojmu koncu.

EKONOMIKA

Diaľnica na Trnavu sa môže rozšíriť na osem pruhov

Definitívne riešenie povie minister dopravy.

SVET

Admirál Kuznecov: Ruský kolos, ktorý smeruje do Sýrie

Ruská lietadlová loď v číslach.


Už ste čítali?